(22) 245 42 22 Infolinia, zamówienia telefoniczne (pn-pt 9:00-20:00)
Sprawdź aktualny termin dostawy po zalogowaniu.
Kategorie

Fisher-Price Odjazdowy Stworek Zielony 9 M-Cy+

 54.90 zł

Cena za 1 szt. 54.90zł

niedostępny
j.m.: 1 szt.

Śmigaj, ścigaj się i pędź ku przygodzie z Odjazdowym Stworkiem na czterech kółkach, który zachęca dziecko do raczkowania

Do raczkowania, gotowi, start! Przejdź na wyższy poziom zabawy z Odjazdowymi Stworkami od Fisher-Price®. Maluchy z radością odkryją, że po wciśnięciu główki Odjazdowego Stworka popędzi on do przodu. To świetna zachęta, aby ruszyć w raczkujący pościg za nowym przyjacielem. Podczas zabawy z kolorowym stworkiem Twój maluch rozwinie sprawność ruchową i odkryje zależność między przyczyną a skutkiem.

Zabawa, która rozwija. Sprawność ruchowa: Maluchy ćwiczą sprawność ruchową, raczkując lub chodząc za poruszającymi się stworkami. Zmysły: Stymuluj zmysły Twojego dziecka dzięki rozmaitym fakturom! Poznawcze: Maluchy odkrywają siłę sprawczą własnych działań – to świetne wprowadzenie do nauki zależności między przyczyną i skutkiem!

• Naciśnij głowę stworka, aby wprawić koła w ruch

• Jeżdżący przyjaciel zachęca dziecko do raczkowania

• Miękkie gumowe zęby, różki i „włosy” ze sznureczków zapewnią dziecku mnóstwo zabawy przy odkrywaniu rozmaitych faktur

Korzyści rozwojowe

RÓWNOWAGA I KOORDYNACJA

Zabawa na siedząco lub raczkowanie i chodzenie za stworkiem pomagają dziecku rozwijać umiejętność utrzymywania równowagi i koordynację ruchową.

SPRAWNOŚĆ RUCHOWA

Maluchy i nieco starsze dzieci ćwiczą sprawność ruchową, popychając stworka i raczkując lub chodząc za nim.

CIEKAWOŚĆ I ODKRYWANIE

Dzieci odkrywają, że ich działania wywołują radosne reakcje, co jest świetnym wprowadzeniem do związków przyczynowo-skutkowych! Gdy maluch naciska główkę stworka, zabawka jedzie do przodu.

EAN: 0887961333268