(22) 512 86 16 Infolinia, zamówienia telefoniczne (pn-pt 9:00-21:00)
Sprawdź aktualny termin dostawy po zalogowaniu.
Kategorie

Air Wick Life Scents Wkład Do Odświeżacza Powietrza Deszczowa Świeżość Lasów Amazonii 19 Ml

AIR WICK Life Scents Wkład o zapachu deszczowej świeżości lasów

 10.49 zł

Cena za 1szt. 10.49zł

Dodaj
j.m.: opak. 1szt.
Marka standaryzowana
Marka Air Wick
Podmarka
Podmarka Life Scents
Marka

Air Wick

Cechy

wielowarstwowy zapach

o zapachu dzikiej jagody, wody kokosowej, świeżej mięty

75 dni zapachu*

* przy najniższym poziomie zużycia przez 12 godzin dziennie

Logotypy stron trzecich
Green Dot
Adres firmy

ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Opis produktu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Air Wick o zapachu deszczowej świeżości lasów Amazonii

O marce

Air Wick to marka numer 1 w Polsce*, która pomaga wykreować niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu. To co nas wyróżnia, to bogactwo form i zapachów oraz ekscytujące nowości. Szeroka gama produktów sprawi, że każda osoba poszukująca wyjątkowych nut zapachowych, znajdzie coś dla siebie. Oprócz stałej oferty, pojawiają się limitowane sezonowe kolekcje, byś mogła się cieszyć różnorodnością zapachów przez cały rok. Odkryj nasze zapachy i przekonaj się, że świat z Air Wick staje się przyjemniejszy. Poznaj wszystkie produkty i gamę zapachów na www.airwick.pl *Źródło: AC Nielsen, udziały wartościowe i ilościowe, 2013 rok.

Dodatkowe informacje

www.rbeuroinfo.com

Informacje dotyczące znaków towarowych

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.

Nazwa firmy

Reckitt Benckiser (Polska) S.A.

Rodzaj przechowywania
Typ Przechowywać w temperaturze otoczenia
Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Zdejmij plastikową nakrętkę z wkładu. 2. Umieść wkład w dolnej części wtyczki, aż usłyszysz kliknięcie. Upewnij się, że wkład cały czas znajduje się w pozycji pionowej. 3. Umieść wtyczkę w gniazdku. 4. Aby zwiększyć lub zmniejszyć intensywność zapachu, przekręć tarczę na górze wtyczki. Największy znak = największa intensywność. 5. Aby wymienić wkład, usuń urządzenie z gniazdka i wyjmij buteleczkę z wtyczki. Używaj tylko wkładów Air Wick z elektrycznymi odświeżaczami powietrza Air Wick.

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.

Średnia miara
Średnia miara (e)
Jednostka (specyficzna)
Jednostka (specyficzna) Mililitrów
Kraj
Kraj pochodzenia Węgry
Rodzaj opakowania
Typ Zawieszka
Wymiar liczbowy
Wymiar liczbowy 19
Pochodzenie
Tekst dowolny o pochodzeniu Wyprodukowano na Węgrzech.
Rozmiar opakowania

19

Jednostka (tekst opisowy)

ml

Recykling - pozostały tekst

Tylko puste opakowania mogą zostać przeznaczone do recyklingu. Puste opakowania utylizować zgodnie z krajowymi i lokalnymi przepisami.

Wymiary od dostawcy
Wysokość na półce 150
Szerokość na półce 75
Głębokość na półce 42
Waga od dostawcy
Waga brutto 80
Jednostka sprzedażowa - od dostawcy
Wysokość 150
Szerokość 75
Głębokość 42
Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki W przypadku pytań skontaktuj się z nami: www.airwick.pl Infolinia: 801115111, 225419115 (od 9 do 17)

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Telefon kontaktowy

801115111

225419115

Adres internetowy

www.airwick.pl

Języki na opakowaniu
litewski
polski
Regulacje CLP
wykrzyknik Uwaga
Język produktu
Język danych polski
Główny język opisu polski
Podzielony opis produktu
Nazwa funkcjonalna Wkład do odświeżacza powietrza
Wariant Deszczowa świeżość lasów Amazonii
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Air Wick Wkład do Elektrycznego odświeżacza powietrza o zapachu Deszczowej Świeżości Lasów Amazonii. Uwaga. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera: Coumarin, alpha-iso-Methylionone, Dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde (isomer mixture), 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, Cinnamaldehyde, Eugenol, delta-1-(2,6,6-Trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Środki ostrożności: Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu. Należy zachować opakowanie, aby w razie konieczności móc ponownie przeczytać jego treść. Używać wyłącznie jak wskazano. Zawsze wyjmij wtyczkę z kontaktu przed włożeniem lub wyjęciem wkładu. Nie umieszczać w miejscach, w których wtyczka jest narażona na uderzenia. Jeżeli urządzenie ulegnie uszkodzeniu, należy wyłączyć zasilanie w gnieździe przed usunięciem. Nie stosować przedłużaczy lub listew zasilających. Stosować wewnątrz pomieszczeń. Zawsze trzymaj wtyczkę/wkład w pozycji pionowej. Nie obsługiwać mokrymi rękoma lub metalowymi przedmiotami. Produkt nie powinien być używany bez przerwy, zawsze wyłączaj go na noc. Gdy używasz produktu zawsze upewnij się, że w odległości 50 cm nad i wokół wkładu nie znajdują się żadne przedmioty. Nie blokuj przepływu powietrza wtyczki. Nie używaj w małych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Nie umieszczać na otwartym słońcu lub w okolicy źródeł ciepła. Nie umieszczać na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. UŻYWAJ WKŁADÓW DO ODŚWIEŻACZY ELEKTRYCZNYCH AIR WICK WYŁĄCZNIE Z WTYCZKAMI AIR WICK. UŻYWANIE WKŁADÓW INNYCH PRODUCENTÓW MOŻE DOPROWADZIĆ DO EMISJI TOKSYN LUB SPOWODOWAĆ POŻAR. Aby wyczyścić urządzenie, wyjmij wtyczkę z kontaktu i użyj suchej ściereczki. Używaj wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. URZĄDZENIE NIE MOŻE BYĆ UŻYWANE BEZ NADZORU NAD DZIEĆMI, ANI OSOBAMI Z OGRANICZONYMI ZDOLNOŚCIAMI PSYCHORUCHOWYMI.

EAN: 5900627062755